Poleć myśliwcem na gorącej Florydzie

Nerwy ze stali, gotowość akceptacji pewnego poziomu ryzyka oraz chłodna ocena sytuacji wyróżnia pilotów myśliwców na całym świecie. Na słonecznej Florydzie masz niepowtarzalną okazję wystawić wszystkie te cechy na próbę - w zawrotnym locie L-39 Albatrosem. Nasz samolot , który wciąż jest w użyciu wielu sił powietrznych na świecie, stoi zatankowany i czeka, aby przyjąć Twoje wyzwanie.

Ze względu na swoje zalety w zakresie konserwacji, bezpieczeństwa i wydajności, Aero L-39 był używany przez niemiecką Bundeswehrę oraz przed zjednoczeniem przez NRD NVA. W Stanach Zjednoczonych możesz poczuć, co wyróżnia ten samolot w prawdziwej misji: niezwykła zwrotność przy każdej prędkości i w każdej sytuacji. Nie bez powodu L-39 jest nadal używany do szkolenia i misji bojowych wielu sił powietrznych.

Spróbuj sam – z prawdziwym profesjonalistą jako instruktorem

Analiza sytuacji w ułamku sekundy, chwyt sterów i reakcja przy szalonej prędkości - lot myśliwcem rządzi się własnymi prawami. Nie bez powodu piloci myśliwców nazywają siebie profesjonalistami dopiero po tysiącach wylatanych godzin. Możesz całkowicie polegać na swoim pilocie podczas lotu Albatrosem. Doświadcz na własnym ciele potco G-siły być narażone podczas manewrów lotniczych, takich jak Immelmann, beczkę lub zakrętu rolkowego.

Weź to jako komplement, gdy nasi piloci to daje w pewnym momencie ster L-39 Albatros w swoje ręce. I zobaczyć na własne oczy, co absolutna koncentracja i spokój krwi trwa okiełznać siły strumienia i wyciągnąć długość losowego. Po tym, że wiedzą dokładnie, co jesteś w stanie sobie pozwolić.

[Translate to pl:] Der Sunshine State bietet die prachtvolle Kulisse

[Translate to pl:] Tropisches Klima, amerikanischer Lifestyle und die Heimat der Astronauten: der Sunshine State Florida ist unsere Basis für absolutes Flugvergnügen auf dem nordamerikanischen Kontinent. Ein Flug mit der L-39 Albatros bleibt Ihnen ganz sicher in unvergesslicher Erinnerung,  über Land und über Wasser kann hier der Traum vom Fliegen Realität werden. Und noch weitere Kinder- und Jugendträume werden hier bedient – das Aurora Aerospace in Tampa Bay / Florida ist das einzige zivile Astronauten-Trainigscenter der Welt. Noch mehr Zerstreuung, besonders für die Familie, findet sich im nahe gelegenen Disneyland. Ein Abstecher lohnt für Jung und Alt.

O samolocie

L-39 to nasz najmniejszy i najbardziej korzystny cenowo samolot odrzutowy, dostępny w wielu lokalizacjach. Jest to myśliwiec treningowy, również stosowany do zwalczania celów naziemnych. L-39 imponuje niezwykłą zwrotnością i doskonałą widocznością z obu miejsc w kokpicie. Bardzo dobra wydajność przy prędkościach poddźwiękowych czyni L-39 Albatrosa idealnym samolotem do doświadczenia lotu prawdziwym myśliwcem, jednak wciąż korzystnym cenowo.

Zapoznaj się z L-39

Stworzyliśmy instrukcję oraz video wyjaśniające w zrozumiały sposób jak działa L-39.

L-39 "Albatros"-
lot prawdziwym myśliwcem nie musi być bardzo drogi!

relatywnie łatwy do sterowania, dobra charakterystyka lotu, doskonała widoczność z obydwu kokpitów, maksymalne przeciążenia +8G/- 4G

Niemożliwy lot ponaddźwiękowy

Więcej informacji o L-39

Oferty od € 1999 / USD 2399

Ceny i Rezerwacja

Cena zależy od czasu trwania lotu

  • USD 2399 30 minut lotu
  • USD 2999 45 minut lotu

ZAREZERWUJ TERAZ!

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Standort

14700 Terminal Blvd #221, Clearwater, FL 33762, Vereinigte Staaten